Mairiboo ή αλλιώς Queen of Instagram. Θυμάσαι ποιά ήταν η πρώτη φωτογραφία που ανέβασε;
![Mairiboo ή αλλιώς Queen of Instagram. Θυμάσαι ποιά ήταν η πρώτη φωτογραφία που ανέβασε;](https://cdn.qumd.gr/img/1080/926/80/2018/08/17/mairiboo_38484509_246847305952178_8162988286994808832_n.jpg?t=jqvI2VGd_xKMEZEsNQ7Grg)
Εμείς τη βρήκαμε
Το account της Μαίρης Συνατσάκη στο Instagram, είναι ένα από τα πια δημοφιλή στην κοινωνική αυτή πλατφόρμα και δεν σου κρύβουμε πως κάπως αγχωθήκαμε, όταν συνειδητοποιήσαμε πως ο λογαριασμός της δεν ήταν ενεργός για κάποιες ημέρες. Η παρουσιάστρια έπεσε θύμα hacking, όμως τελικά μετά από πολύ κόπο και προσπάθεια κατάφερε να ανακτήσει και πάλι το προφίλ που με τόσο κόπο έχει χτίσει.
Η Μαίρη έχει περίπου 560 χιλιάδες ακόλουθους στο Instagram και είναι γεγονός πως κάθε της φωτογραφία κρύβει μία πολύ ωραία ιστορία πίσω της. Θυμάσαι όμως ποιά ήταν η πρώτη φωτογραφία που ανέβασε ποτέ στο account της;
Δες και αυτό: Η πρώτη φωτογραφία της Μαίρης Συνατσάκη μετά τις φωτιές και το όλο νόημα μήνυμα
Ο λογαριασμός της Μαίρης Συνατσάκη είναι on air τα τελευταία εφτά χρόνια και την πρώτη της ανάρτηση, την έκανε το 2011. Στις 8 Μαΐου του 2011 για την ακρίβεια, όταν και ανέβασε μία φωτογραφία, μιας πολύ γευστικής τούρτας (μάλλον blackforest). Μπορεί η φωτογραφία της αυτή να μην έχει κάποια ιδιαίτερη λεζάντα, έχει όμως περίπου 300 σχόλια και 1800 likes.
Δες τη φωτογραφία της παρακάτω.
Διάβασε ακόμη: Ούτε θυμάσαι την πρώτη φωτό της Δούκισσας στο Instagram, ούτε είναι αυτή που νομίζεις