Το νέο κορίτσι του James Bond έχει στυλ! Η Vogue μας συστήνει την Stephanie Sigman
![Το νέο κορίτσι του James Bond έχει στυλ! Η Vogue μας συστήνει την Stephanie Sigman](https://cdn.qumd.gr/img/460/900/80/2015/07/27/88e78eae77365ccfcf964967084bbbc9.jpg?t=5RfD3QFA6Zqt07nb5NCQIw)
Ποια είναι τα μυστικά της;
Η Stephanie Sigman είναι κι επισήμως το νέο κορίτσι του James Bond, για την τελευταία ταινία, Spectre και η αμερικανική έκδοση του περιοδικού Vogue αποφάσισε πως θέλει να τη γνωρίσει λίγο καλύτερα. Η ίδια πέρασε από τα περίφημα γραφεία της εταιρείας και έκανε ένα γρήγορο Q&A με τον Edward Barsamian, το οποίο θα δείτε παρακάτω:
![stephanie-sigman-bond-vogue-closet e0b5e](https://cdn.qumd.gr/img/900/max/86/2015/07/27/stephanie-sigman-bond-vogue-closet_e0b5e.jpg?t=9Y2V-4I9qnZ5msoZUcc6Lg)
Όνομα: Stephanie Sigman
Επάγγελμα: Ηθοποιός
Ζώδιο: Ιχθύς
Τι έχεις σήμερα στην ατζέντα σου: Το να γνωρίσω όμορφους συντάκτες σαν κι εσένα.
Τι φοράς; Φόρεμα Zara, παπούτσια Diepo Restreppo by Alejandro Quesada(Μεξικανός σχεδιαστής), γυαλιά Prada, τσάντα Giada Pelle(είναι από δέρμα αγελάδας, όχι στρουθοκαμήλου, όπως φαίνεται).
Πες μας από πού εμπνεύστηκες το σημερινό σου look; Από τη ζέστη!
Η διάθεσή σου τώρα είναι...(και γιατί): Εξαρτάται από το αγαπημένο μου ζώο.
Το αγαπημένο σου ζώο...(και γιατί): Εξαρτάται από τη διάθεσή μου.
Η πρώτη σου ανάμνηση από τη μόδα: Θυμάμαι πως θαύμαζα το στυλ της θείας μου - της αδελφής της μητέρας μου- το οποίο ήταν πολύ θηλυκό και σέξι, μα πάντα σοφιστικέ.