Θαυμάζοντας με την Δέσποινα το νέο χόμπι της Βιβής !!!
![Θαυμάζοντας με την Δέσποινα το νέο χόμπι της Βιβής !!!](https://cdn.qumd.gr/img/640/480/80/2013/10/29/6bdb513e19a1f9d3556ba0bdff7f68d2.jpg?t=YOuDMiU7ITkaMR5jqfr_-Q)
Πριν λίγες μέρες πήγαμε για δείπνο στο αγαπημένο μου εστιατόριο στην Γλυφάδα το Hama. Η Δέσποινα δεν είχε ξανά πάει ποτέ και ενθουσιάστηκε πολύ. Αφού είπαμε τα διάφορα δικά μας, πάθαμε πλάκα με ένα βραχιολάκι που το είχε φτιάξει η ίδια η Βιβή. Το χόμπι της τον τελευταίο καιρό είναι να σχεδιάζει διάφορα καλούδια και μπορείτε να πάρετε μια ιδέα στην σελίδα του facebook Vivid : www.facebook.com/vividtsiami .
Bloggers
01
10