Στην πρώτη επίσημη αναμέτρηση ..
![Στην πρώτη επίσημη αναμέτρηση ..](https://cdn.qumd.gr/img/1240/930/80/2013/11/24/48a52c9366beb6ce12ec1a5d7e7df1e9.jpg?t=vRMw_Q-0SXHVXFrYugHsnA)
Προχθές ήταν ο πρώτος επίσημος αγώνας Euroleague του Παναθηναϊκού μέσα στο Ο.Α.Κ.Α. και ο πρώτος αγώνας που έπαιξε μέσα στο Ο.Α.Κ.Α. o Mike Batiste. Ζήσαμε μεγάλα χτυποκάρδια, και η αδρεναλίνη ήταν στα ύψη μιας και οι Hama boys ο Πάνος και ο Δημήτρης φάνηκαν τελικά γουρλήδες. Την επόμενη μέρα του αγώνα πήγαμε στο Hama με μεγάλη παρέα και ο Πάνος που είναι συνιδιοκτήτης μαζί με τον Δημήτρη Παππά και τους αδερφούς Τζίμη και Βασίλη Σταθοκωστόπουλου, μας κατά περιποιήθηκαν όπως πάντα.
Bloggers
01
10