The Final Four: To κοινό τα «έβαλε» με την Ελένη Φουρέιρα και τα σχόλια ήταν σκληρά
QUEEN.GR
Ανανεώθηκε:
![The Final Four: To κοινό τα «έβαλε» με την Ελένη Φουρέιρα και τα σχόλια ήταν σκληρά](https://cdn.qumd.gr/img/1068/915/80/2019/10/21/foureira_74607437_170717650717674_8245841169483620204_n.jpg?t=dUrunPDinFmRKQzAoW5W6Q)
Βρε Ελένη μου, έσφαλες στην προκειμένη!
Ένας χαμός γίνεται φέτος με τα reality shows μιας και τα ταλέντα στο τραγούδι, μιας και ως χώρα παράγουμε περισσότερους τραγουδιστές από όσους μπορούμε να καταναλώσουμε, αλλά δε βαριέσαι ο καθένας θα τον βρει το δρόμο του.
Ωστόσο, χθες, συνέβη και κάτι που μάλλον δεν περιμέναμε, μιας και η Ελένη Φουρέιρα, η οποία είναι κριτής του «The Final Four», μας έκανε να νιώσουμε λίγο άβολα με τις αντιδράσεις της.
Για να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή η απόλυτη χθεσινή μάχη δόθηκε ανάμεσα σε δύο υπερταλαντούχες 16χρονες, τη Βαρβάρα και την Εμμανουέλα. Τα δύο κορίτσια μονομάχησαν σε μία αναμέτρηση για γερά νεύρα.
Δες την παρακάτω gallery και θα καταλάβεις:
![Που λέτε, η Βαρβάρα παρέμεινε στο παιχνίδι για μία εβδομάδα, σε συνθήκες μη εγκλεισμού να υπενθυμίσουμε. Και μπορεί να είναι πραγματικά ταλαντούχα, δεν κατάφερε να υπερασπιστεί τη θέση της με αποτέλεσμα να χάσει από την "καινούρια" Εμμανουέλα.](https://cdn.qumd.gr/img/700/465/80/2019/10/21/thefinalfourgr_74676953_1331391710375498_6079742956289807846_n.jpg?t=zieVXEOUSrTADtlJafcXYQ)
![Και ενώ θα περίμενε κανείς, οι κριτές να υποδεχθούν τη νέα παίκτρια με χαμόγελο, η Ελένη Φουρέιρα, μας αιφνιδίασε όλους, με το γοερό της κλάμα για την αποχώρηση της Βαρβάρας, σε σημείο που η Εμμανουέλα αλλά και το κοινό ένιωσε άβολα.](https://cdn.qumd.gr/img/700/465/80/2019/10/21/thefinalfourgr_71045211_2531188973834489_4718640003724601382_n.jpg?t=1dpjzp-xN-eEERUzkbh1tg)
![Ευτυχώς την κατάσταση διόρθωσε ο Μιχάλης Stavento που τελικά αφού τα πνεύματα ηρέμησαν πήγε να αγκαλιάσει τη νέα παίκτρια. Ελένη μου, σε λατρεύουμε το ξέρεις, αλλά αυτό ήταν κάπως άβολο. Mάλιστα αμείλικτοι ήταν και οι τηλεθεατές οι οποίοι φυσικά σχολίασαν](https://cdn.qumd.gr/img/700/493/80/2019/10/21/thefinalfourgr_72374389_723534724793692_2623463847137368060_n.jpg?t=jrtm2Agda9Pt1lSDZbVedw)
![Σε ανάλογο mood κινήθηκαν τα περισσότερα σχόλια.](https://cdn.qumd.gr/img/700/328/80/2019/10/21/ellleee.jpg?t=cKqkN7ggW7eoh4ysZP6zlw)