Angelina Jolie, η σούπερ ηρωίδα
ΝΑΓΙΑ ΚΩΣΤΙΑΝΗ
![Angelina Jolie, η σούπερ ηρωίδα](https://cdn.qumd.gr/img/290/483/80/2011/03/30/88858c295aaba4c2b587dab972d1cf8e.jpg?t=cQcs9vi7edGZU3LZAFQWQw)
Είναι ο Spiderman; Είναι ο Superman; Είναι ο Batman; Όχι, είναι η Angelina-σκέτο.
H Bluewater Productions κυκλοφορεί κατά καιρούς ένα κόμικς με γενικό τίτλο σειράς «Female Force» (Θηλυκή Δύναμη), και εικονογραφημένες πρωταγωνίστριες διάσημες γυναίκες με δυναμικό χαρακτήρα. Ως υπερ-ηρωίδες, κατά καιρούς, έχουν εμφανιστεί η Sarah Palin, η Oprah Winfrey και η Hillary Clinton.
Στο τελευταίο τεύχος, ήρθε η σειρά της Angelina Jolie. Και άργησε, θα λέγαμε.
Η 35χρονη σταρ πρωταγωνιστεί στο νέο κόμικς των 32 σελίδων, μέσα στο οποίο θα παρουσιάζεται η καριέρα της, με όλα τα σκαμπανεβάσματά της, καθώς και η ζωή της με τον Brad Pitt και την πολυμελή οικογένειά τους. Το κόμικς θα στοιχίζει $3.99 και κυκλοφορεί από σήμερα στην Αμερική. Αυτοί οι άνθρωποι έχουν πραγματικά ανάγκη από ήρωες. Κάθε είδους.