Ένα street style που αγαπάμε
ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΟΥΛΗΣ
![Ένα street style που αγαπάμε](https://cdn.qumd.gr/img/667/1111/80/2012/03/22/4e4820341bbafce79756920457f5d622.jpg?t=veus6esJ-P21s7mNxD1Dyg)
Ένα look που θα μπορούσε να είναι τέλειο.
Η Σοφία είναι 25 ετών και είναι ενδυματολόγος. Το στυλ της είναι προσωπικό.
Το σχόλιο του Queen.gr:
Αρχικά πρέπει να πούμε πως αγαπάμε την ξεβαμμένο μαλλί της Σοφίας που είναι statement. Μας αρέσει το άνετο top και το ντένιμ πουκάμισο από μέσα όπως και η τσάντα της και το μποτάκι. Μοναδική μας ένσταση είναι το δαντελένιο hot shorts που φορά το στυλάτο κορίτσι και δεν είναι σίγουρα η πλέον κατάλληλη ενδυματολογική επιλογή για το iconic look της.
![Ένα street style που αγαπάμε](https://cdn.qumd.gr/img/700/466/80/2012/03/22/sofia-25-detail-1.jpg?t=ajEeyohtMo9iORFkv-kMoQ)
![Ένα street style που αγαπάμε](https://cdn.qumd.gr/img/700/466/80/2012/03/22/sofia-25-detail-2.jpg?t=1zTcWvpiRYP_ts6OyI_RmQ)
![Ένα street style που αγαπάμε](https://cdn.qumd.gr/img/700/1049/80/2012/03/22/sofia-25-endumatologos.jpg?t=j-6UnZBtLA_RbdH6VLileA)
01
03
Related
Bloggers
01
10