Η Αθηναική νύχτα του καλοκαιριού είναι ..
![Η Αθηναική νύχτα του καλοκαιριού είναι ..](https://cdn.qumd.gr/img/1240/744/80/2012/04/17/f6f187be99a6c6b878e712e470b89165.jpg?t=7rQLQaXfXlCjM2CiDmyquA)
Την προηγούμενη εβδομάδα άνοιξε το υπέροχο Ακρωτήρι που αναμφισβήτητα θα είναι The club to be !!! Το εστιατόριο είναι σούπερ και η ενέργεια που έχει ο κόσμος μοναδική. Έχω πάει 4 φορές απο τις 5 που ήταν ανοιχτό και κάθε βραδιά ήταν μοναδική. Στον ίδιο όμιλο με το Ακρωτήρι ανοίκει και το Baraonda που ανοίγει την Πέμπτη αυτή καθώς και η Fantasia που θα σας υποδέχετε απο τις 19 του μηνός ο Νίκος Βέρτης που έχει κερδίσει με την αξία του την αγάπη του κόσμου. Εδώ είμαστε με τον Νίκο, την λατρεμένη Γωγώ που οφείλεται σε αυτήν η επιτυχία του Hello, και με την Αλεξάνδρα & την Αφροδίτη που είναι και οι δύο δυναμικές γυναίκες χαμηλών τόνων και δεν είναι τυχαίο που όλες οι δουλειές που κάνουν έχουν μόνο επιτυχίες.
Bloggers
01
10