Μικαέλα Φωτιάδη: Δηλώνει ανοιχτά ποια παίκτρια του GNTM 2 είναι η αγαπημένη της
QUEEN.GR
Ανανεώθηκε:
![Μικαέλα Φωτιάδη: Δηλώνει ανοιχτά ποια παίκτρια του GNTM 2 είναι η αγαπημένη της](https://cdn.qumd.gr/img/1040/891/80/2019/09/10/mikaelafotiadi.mamamika_66107415_1875303159281802_8029649712876233942_n.jpg?t=p8Wi_NU84-C01B-V8egYmQ)
Τη στηρίζει και αυτό βγαίνει προς τα έξω
Το χθεσινό, δεύτερο επεισόδιο του GNTM 2, ήταν ενδιαφέρον, χορταστικό ενώ δεν έλειψαν και οι στιγμές έντονης συγκίνησης με τις προσωπικές ιστορίες των κοριτσιών. Μία από αυτές μάλιστα συγκίνησε σε τέτοιο βαθμό τον Άγγελο Μπράτη, που δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυά του.
Και μιας και τα νούμερα χτύπησαν κόκκινο, και τελικά ήταν ελάχιστοι εκείνοι που δεν το παρακολούθησαν, ήταν αναμενόμενο οι περσινές παίκτριες να δώσουν το παρών μέσω social media. Μάλιστα, κάποιες ξεχώρισαν και τις αγαπημένες τους παίκτριες.
Μία από αυτές, ήταν και η Μικαέλα Φωτιάδη η οποία έκανε story με την αγαπημένη της παίκτρια.
Δες παρακάτω ποια είναι:
![H Mικαέλα Φωτιάδη-η οποία είναι και μαμά ενός μικρού αγοριού-ήταν ένα από τα πιο πολυσυζητημένα πρόσωπα του περσινού GNTM.](https://cdn.qumd.gr/img/700/874/80/2019/09/10/mikaelafotiadi.mamamika_67178229_476386953202763_328498232109795820_n.jpg?t=7UP47TFFr_5jozcPjLPhlw)
![Επίσης, ανήκε στην Τριάδα της Φωτιάς.](https://cdn.qumd.gr/img/700/875/80/2019/09/10/mikaelafotiadi.mamamika_67797763_160764161734198_6114963613576362036_n.jpg?t=cQR1M3aPA5QyMT5HzltrHw)
![Τη συγκεκριμένη παρέα δεν τη συμπαθούσε κανείς, ούτε εντός σπιτιού, αλλά ούτε και εκτός.](https://cdn.qumd.gr/img/700/875/80/2019/09/10/mikaelafotiadi.mamamika_69416881_2484491308297370_8220774999878585380_n.jpg?t=RURBS3QIkYViW6SQkmgLCg)
![Μαζί της ήταν η Μέγκι Ντρίο...](https://cdn.qumd.gr/img/700/875/80/2019/09/10/meggi_ndrio_66794192_2476488822619966_3404948937448761984_n.jpg?t=l_luj1X5_jTOmpI5zxeYhw)
![Και η Εύη Ιωαννίδου.](https://cdn.qumd.gr/img/700/874/80/2019/09/10/eviioannidou_official_67441699_2656274724403734_8472182324676672301_n.jpg?t=g8_KiYM3qAuhFcY8b-Lgvg)
![Πάντως χθες η Μικαέλα στήριξε ανοιχτά τη γλυκύτατη Ελένη Ασημάκη η οποία μάγεψε την κριτική επιτροπή.](https://cdn.qumd.gr/img/700/1088/80/2019/09/10/70356545_930078300658278_9119439003727167488_n.jpg?t=p-V5z8HB9eyCuLydKMT2Rg)