Μπήκε Φθινόπωρο... Και τώρα; Τι φοράμε στο γραφείο;
![Μπήκε Φθινόπωρο... Και τώρα; Τι φοράμε στο γραφείο;](https://cdn.qumd.gr/img/650/557/80/2017/10/09/4444444.jpg?t=CVQ9MWKVH_RqP3avnkuJ6g)
Η θερμοκρασία άλλαξε και τα τιραντάκια κρύφτηκαν στην ντουλάπα. Τι φοράμε αυτή την εποχή που ακόμα έχουμε ήλιο αλλά οι βαθμοί επιτάσσουν κάτι παραπάνω από ένα t-shirt;
Με κάποια κλασικά κομμάτια που σίγουρα έχεις στην ντουλάπα σου, έχεις έτοιμες λύσεις για το γραφείο και για τη δύσκολη αυτή περίοδο που όλα μοιάζουν αταίριαστα.
Λευκό πουκάμισο: Το «καθαρό» look που είναι πάντα in. Ταίριαξέ το με παντελόνι, τζιν ή και φούστα και άσε την απλότητά του να μιλήσει.
![4444444](https://cdn.qumd.gr/img/900/max/86/2017/10/09/1649410651371-641811624-4444444.jpg?t=fpM0INC0ikMeslLPspnzgA)
Σακάκι: Ένα απλό σακάκι σε καθαρή γραμμή, υπάρχει σίγουρα στην ντουλάπα σου. Θα σε σώσει με πολλά look καθώς ταιριάζει με τζιν, παντελόνια, φούστες και ναι, γιατί όχι, και με φορέματα!
![ζζζζζ](https://cdn.qumd.gr/img/900/max/86/2017/10/09/949248114.jpg?t=TUb7sdiXoA03QIshsevJrg)
![88855555](https://cdn.qumd.gr/img/900/max/86/2017/10/09/88855555.jpg?t=b4F-1qOXPTD9Rpniaogugw)
Μακρυμάνικα top: Με έντονα print ή και όχι, τα μακρυμάνικα είναι η λύση της εποχής που θα βγάλουν ασπροπρόσωπη. Είτε για ένα meeting, είτε για μία έξοδο μετά το γραφείο, συνδύασέ τα με μία φούστα σε απλή γραμμή ή ένα pencil παντελόνι και είσαι έτοιμη!
![ββββ](https://cdn.qumd.gr/img/900/max/86/2017/10/09/593449978.jpg?t=shioMpASQDYmGFHSMixFjA)
Φόρεμα: Ο καιρός επιτρέπει να φορέσουμε φόρεμα ή φούστα χωρίς καλσόν. Ένα φόρεμα με μακρύ μανίκι κοντό ή μακρύ, θα σου δώσει πολλές λύσεις καθώς μπορείς να κάνεις άπειρους συνδυασμούς. Είτε με τακούνια ή με σνίκερς ανάλογα με τον χώρο εργασίας, το αποτέλεσμα θα είναι άψογο και το σημαντικότερο όλων... άνετο!
![223333](https://cdn.qumd.gr/img/900/max/86/2017/10/09/223333.jpg?t=De_I9WGXG9F5s6L3mOgD8w)
![77776666](https://cdn.qumd.gr/img/900/max/86/2017/10/09/77776666.jpg?t=YppT92XFEAvK4-QC0jQcAA)