Ο Νίκος Βέρτης με θέα την Ακρόπολη ..
![Ο Νίκος Βέρτης με θέα την Ακρόπολη ..](https://cdn.qumd.gr/img/800/600/80/2012/05/18/3c03818ae5213667971f04541dc20270.jpg?t=TfAXY0rLLcCtjLagGO6cjw)
Χθές το βράδυ στο εστιατόριο Διόνυσος απέναντι απο το Ηρώδειο τίμηθηκε ο Νίκος Βέρτης με 4πλό Πλατινένιο δίσκο. Ήταν μια βραδιά πολύ ιδιαίτερη, μας τραγούδησε με φόντο την Ακρόπολη και ήταν όλα πολύ ευχάριστα. Τον τίμησαν φίλοι και γνωστοί αλλά ιδιαίτερα η οικογένεια του. Οι γονείς του είναι πολύ νέοι και μοιάζει συγκλονιστικά πολύ και με τους δύο. Κάτσανε μέτα σύσωμη η οικογένεια για δείπνο σε αυτόν τον χώρο που πραγματικά έχει την δική του ιστορία. Έχουν περάσει όλοι οι μεγάλοι και τρανοί απο αυτό το χαμηλών τόνων εστιατόριο που η θέα του είναι πραγματικά μοναδική. Ο Νίκος βρίσκεται στο Φαντασία κάθε Παρασκευή με Κυριακή και ξεσηκώνει τους πάντες. Τον έχω παρακολουθήσει είδη 5 φορές και εκείνος έχει έρθει στο Ακρωτήρι 2 .. οπότε Νίκο σε περιμένω την ερχόμενη Τετάρτη για να χορέψουμε λίγο R & B όπως μου υποσχέθηκες.